trešdiena, janvāris 20, 2010

Veltījums zēnam, kuru nepazinu.

14. Janvāra pārdomas.

No rīta klausijos SWH radio un dzirdēju kādu skumju ziņu un to dzirdot mani pārņēma lielas sāpes un līdzjūtība.
Ziņās stāstija, ka Dobeles pusē notikusi smaga autoavārijā, kurā māte zaudējusi savu 5 gadīgo puiku.

Dzirdot šo ziņu es domāju par to, kā justos es..., jo Džošam tagad tieši ir pieci gadi. Šis vecums ir tik interesants, - laiks, kad viņš jau daudz runā, domā, spriež, uzdod jautājumus, jau izpaužas radoši, dungo melodijas, var pats saģērbties, māk skaitīt un zina jau nedēļas dienas utt. ...

Viņā jau ir izveidojusies bērna ticība uz Dievu un viņš jau sajūt nepieciešamību pēc lūgšanas (vakarā, kad viņš iet gulēt viņš grib, ka mēs lūdzam par to, lai viņam nav sliktu sapņu, bet tikai labie).
Šis laiks ir arī vēl tīrs un šķīsts, - vēl nesabojāts no apkārtējo - lielo - lielo bērnu un pieaugušo valodas un "zināšanām"

Es domāju arī par to bardaku (nekārtību), ko viņš ikdienas mājā sataisa ... un bieži mēs par to dusmojamies, bet ja notiktu tā, kā šiem vecākiem, kas zaudēja savu puiku, ka viņš no mums tiktu paņemts, tad.....man šis viņa bardaks tik ļoooooti pietrūktu, nemaz nerunājot par visu pārējo, - smiekliem, lēkāšanu gultā, dejošanu, miegaino skatienu vakarpusē....

Un ja mūsos, kas esam tik grēcīgi un egoistiski ir tāda mīlestība, cik daudz vairāk Dievā?! Cik gan pārāka ir Dieva mīlestība uz mums par mūsu mīlestību uz saviem bērniem?! (Mateja 7:9-11)Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru