sestdiena, maijs 14, 2005

Šūpuļdziesma jeb Kādas dienas noslēgums

Šodien notika gatavošanās Džoša vecāsmammas un viņas māsas atbraukšanai. Tika kārtota un pārkārtota māja, lai izmitinātu savus radiņus. Abām "tantēm" vārdi sākas ar M (Margareta un Marila), tāpēc abas māsas ir ieguvušas iesauku M & M, kā mazās apaļās, podziņām līdzīgās, šokolādes konfektītes. Vēl šī vārdu kombinācija nedaudz skan pēc EmenEm, jeb Eminem.
Vēl pie visa šī gatavošanās "ļembasta" klāt ir arī tas, ka mūsu kāpņu telpa tiek remontēta - tā pamatīgi, pat cementētas durvju priekšu platformiņu grīdas.
Džošs šī iemesla dēļ pāris dienas nav bijis ārā, svaigā gaisā un varbūt tāpēc šodien bija diezgan "piņkšķīgs". Bet vispār, kopumā ņemot, viņš ir ļoti jauks puika.
Šovakar, pēc savām vakariņām, dodoties uz "guļu", viņš bija diezgan nemierīgs un raudulīgs. Nevarēja saprast vai viņš grib vēl ēst, jeb vēl grib padzīvoties augšā. Viņu nomierināt nelīdzēja pat viņa jaukais "muzikālais runcis". Tad es nolēmu uzspēlēt viņam kādu dziesmu ģitāras pavadībā. Pēc tam, kad pāris dziesmas biju nospēlējis, sāku spēlēt akordus tāpat vien, pie melodijas mēģinot pielikt arī kādus šūpuļdziesmai līdzīgus vārdus. Tā man radās Šūpuļdziesma Džošam:

Laiks ir gulēt iet
Jāver acis ciet
Lai eņģelis saviem spārniem
Tevi sedz

Lai miegā satiktu
Tu, dārgo Jēzu
Un Viņš tev teiktu
Cik ļoti tevi mīl

Lai tu izaugtu
Un Viņu godātu
Un vienmēr slavētu
Mūžīgo Dievu

Šī tēva lūgšana dēlu ieaijāja, radot tēvā dziļas jūtas un mīlestību pret savu mazo lolojumu, bet mazo "pārceļot sapņu un miega pasaulē", kurā eņģelis viņu sedz ar saviem spārniem un Jēzus viņam saka: "Es tevi ļoti mīlu, mans mazais bērns".


1 komentārs:

  1. Brīnišķīgs stāsts par tēva un dēla attiecībām. Man vienmēr patīk lasīt Tavu blogu, Aivi. Svētīgas pārdomas vai piedzīvojumi. Domāju, ka Tev ir īpašs talants labi uzrakstīt. Es tā noteikti nemāku. Bet, tas nekas, jo mums katram ir sava dāvana. Ar to mums ir jākalpo. Lai Dievs Jūs kā ģimeni bagātīgi svētī!
    velga

    AtbildētDzēst